Filter - All
Nowości
Okazje
Promocje

SPRAWDŹ NOWOŚCI

Wybierz produkt z listy po prawej.

 • 139.00 129.00
  Zobacz produkt
  UA-621 AND Ciśnieniomierz automatyczny
 • 135.00 129.00
  Zobacz produkt
  UA-651 AND Ciśnieniomierz automatyczny naramienny
 • 180.70
  Zobacz produkt
  Ciśnieniomierz naramienny Diagnostic ProAfib
 • Cisnieniomierz naramienny automatyczny Diagnostic DM 200 IHB
  139.00
  Zobacz produkt
  DM-200 IHB DIAGNOSTIC Ciśnieniomierz naramienny
 • 149.00
  Zobacz produkt
  Inhalator Diagnostic ECONSTELLATION
 • 164.00
  Zobacz produkt
  Inhalator Diagnostic P1 Plus
 • 1,499.00 999.00
  Zobacz produkt
  Rejestrator EKG Istel HR-2000
 • 9,999.00
  Zobacz produkt
  Ciśnieniomierz stacjonarny TM 2655 P
 • 22.00 z VAT
  Zobacz produkt
  NATŁUSZCZAJĄCO-NAWILŻAJĄCY KREM DO TWARZY I CIAŁA ATOPIS 100ml
 • 22.00 z VAT
  Zobacz produkt
  PŁYN DO MYCIA TWARZY I CIAŁA ATOPIS 250ml
 • 18.00 z VAT
  Zobacz produkt
  KREM NATŁUSZCZAJĄCY DO TWARZY I CIAŁA ATOPIS 100ml
 • 26.00 z VAT
  Zobacz produkt
  NAWILŻAJĄCY BALSAM DO CIAŁA ATOPIS 200ml
 • 28.00 z VAT
  Zobacz produkt
  SPRAY PRZECIWŚWIĄDOWY ATOPIS 100ML
 • 23.00 z VAT
  Zobacz produkt
  PIANKA DO MYCIA TWARZY I CIAŁA ATOPIS 150 ML
 • 32.00 z VAT
  Zobacz produkt
  SZAMPON Z ORGANICZNYM OLEJEM KONOPNYM ATOPIS 250ML
 • 45.00 z VAT
  Zobacz produkt
  Żel antybakteryjny do rąk z kwasem hialuronowym 200ml
 • 65.00 z VAT
  Zobacz produkt
  Żel antybakteryjny do rąk z kwasem hialuronowym 500ml

SUPLEMENTY DIETY

DERMOKOSMETYKI

MATERIAŁY JEDNORAZOWE

Przejdź do pełnej oferty.

ADMED24.pl

Internetowy sklep medyczny

Firma prowadzi sprzedaż wysokiej jakości sprzętu medycznego, diagnostycznego oraz wyrobów około medycznych.

Naszą specjalnością są wszelkiego rodzaju sprzęty medyczne. Posiadamy w ofercie ciśnieniomierze glukometry, termometry dla dzieci i dorosłych a także wiele innego elektronicznego sprzętu medycznego przeznaczonego do użytku domowego oraz dla profesjonalistów. Posiadamy szeroki wybór inhalatorów i nawilżaczy powietrza, przeznaczonych do domowej aplikacji leków wziewnych oraz poprawy jakości powietrza w pomieszczeniu. W naszej ofercie znajduje się także sprzęt telemedyczny, pozwalający na opiekę zdalną nad pacjentem przebywającym we własnym domu. Posiadamy w sprzedaży specjalne produkty przeciwżylakowe – podkolanówki, rajstopy i podkolanówki w zróżnicowanych stopniach kompresji.

Nasz sklep medyczny proponuje także szeroki wybór starannie dobranych suplementów diety oraz dermokosmetyków. Nie jesteśmy apteką, więc nie można kupić u nas leków, ale oferujemy starannie dobrany asortyment najlepszych produktów. Współpracujemy z renomowanymi producentami, dzięki czemu można znaleźć u nas produkty takich marek jak  ACNE, Dermasics, Mama’s, GlySkinCare i wiele innych. Sprzedajemy produkty jednorazowe i higieniczne, ponadto można u nas znaleźć testy diagnostycznie takie jak testy ciążowe i owulacyjne, testy narkotykowe czy alkomaty.
proponujemy także szeroki wybór artykułów dla profesjonalistów, związanych z branża medyczną. Można u nas kupić także szeroki wybór odzieży medycznej takiej fartuchy, żakiety, spodnie i sukienki medyczne a także polary i obuwie medyczne dla mężczyzn i kobiet. Posiadamy  sprzedaży sprzęt diagnostyczny, w tym stetoskopy, oftalmoskopy, młotki neurologiczne i lampy. Posiadamy profesjonalny sprzęt taki jak  Sfigmomanometry a także codzienne narzędzia pracy –  lancety, patyczki laryngologiczne i materiały opatrunkowe.

Leki kupujemy w aptekach, ale dokąd udać się, kiedy potrzeba jest kula, wózek inwalidzki albo ciśnieniomierz? Potrzebny jest nam dobrze zaopatrzony sklep medyczny. Asortyment w dobrze zaopatrzonym sklepie medycznym różni się od innych sklepów. Przede wszystkim są tutaj produkty specjalistyczne, przeznaczone dla klientów z konkretnymi wymaganiami. Pacjenci, odwiedzający sklepy medyczne, zazwyczaj szukają konkretnych przedmiotów. Sprzedawcy w sklepach medycznych są specjalistami w swoich fachu i bez problemu doradzą w wyborze odpowiednich produktów. Ponieważ sklep z artykułami medycznymi proponuje tak bardzo wyspecjalizowany sprzęt, sprzedawca zawsze musi być dobrym doradcą i fachowcem. Nic w tym dziwnego, skoro sprzedaje takie produkty jak ciśnieniomierze, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt ortopedyczny czy testy diagnostyczne. W sklepie Admed24 przykładamy szczególną wagę do tego, by móc zaproponować naszym klientom towary idealnie dopasowane do ich potrzeb – zarówno pod względem przeznaczenia jak i jakości i ceny. Wiemy, że od naszych produktów niejednokrotnie zależy zdrowie i komfort życia naszych pacjentów, dlatego bardzo dokładnie dobieramy asortyment sprzedawany w naszym sklepie.

Szczególnie rozbudowana kategorią w sklepie Admed24 są produkty rehabilitacyjne i ortopedyczne. Wiemy, że samodzielność i komfort życia są dla niesprawnych ruchowo chorych sprawą priorytetowa, dlatego też staramy się aby w naszym sklepie medycznym każdy z pacjentów mógł znaleźć produkty ściśle dopasowane do swoich potrzeb. Można u nas znaleźć takie produkty jak wózki inwalidzkie czy produkty przeciwodleżynowe.  W naszym sklepie można kupić kule, balkoniki i wszelkie inne produkty niezbędne to sprawnego, samodzielnego poruszania się. Posiadamy także produkty, które mają służyć wyłącznie poprawie komfortu – nasze poduszki elektryczne i poduszki magnetyczne pozwolą ułożyć się wygodnie a akcesoria kąpielowe okażą się niezwykle przydatne podczas codziennych zabiegów higienicznych.

Ściśle współpracujemy z pacjentami i lekarzami, by nasz sklep medyczny mógł zaopatrzyć każdą osobę w sprzęt niezbędny do życia w zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Wierzymy, że dzięki naszym produktom pozwalamy naszym klientom nie tylko codziennie dbać o zdrowie, ale także poprawiamy komfort życia, poprzez dostarczenie specjalnie dobranych dla nich sprzętów. Obsługę naszego sklepu tworzą specjaliści i pasjonaci, dzięki czemu każdy może znaleźć u nas potrzebną pomoc. Wierzymy, że samodzielność w codziennych czynnościach ma niezwykłą rolę terapeutyczną, dlatego w naszej pracy przykładamy niezwykłą wagę do zapewnienia maksimum samodzielności każdemu z naszych pacjentów. Nasz sklep medyczny to miejsce, gdzie można znaleźć nie tylko najlepszej jakości produkty medyczne, ale także obsługę doświadczonych, profesjonalnych sprzedawców, którzy pomogą każdemu dobrać idealny dla niego sprzęt. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Jeśli mają państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu – także przez telefon i za pośrednictwem poczty elektronicznej.