NovaClear

Marka NovaClear
Dermokosmetyki NovaClear to produkty do pielęgnacji skóry. Aby jak najlepiej dopasować je do jej wymagań marka NovaClear stworzyła 3 linie produktowe: ACNE, BASIC CARE oraz ATOPIS. Każda z nich skierowana jest do osób z konkretnymi potrzebami skóry. Niezależnie od przeznaczenia formuła kosmetyków NovaClear działa kompleksowo i przenika do każdej jej warstwy. Zastosowanie innowacyjnych technologii umożliwiło stworzenie kosmetyków, które zapewniają skórze to, co najlepsze, pozostawiając ją w świetnej kondycji.

Dla kogo przeznaczone są kosmetyki NovaClear?
Kosmetyki NovaClear przeznaczone są dla każdego rodzaju skóry. Aby osiągnąć najwyższą możliwą skuteczność i tym samym zapewnić oczekiwany efekt, wybór kosmetyku powinien nastąpić w oparciu o stan skóry i oczekiwane efekty stosowania. Produkty NovaClear są polecane przez lekarzy oraz specjalistów gabinetów kosmetycznych, którzy w razie potrzeby mogą pomóc w dopasowaniu konkretnego produktu do skóry oraz jej potrzeb.

Jak stosować kosmetyki NovaClear?
Sposób użycia każdego kosmetyku marki NovaClear dostępny jest na opakowaniu produktu. Aby stosowanie przyniosło efekty, należy się z nim zapoznać i używać regularnie według podanych wskazówek. W razie jakichkolwiek wątpliwości warto skorzystać z pomocy lekarza bądź specjalisty gabinetu kosmetycznego.

Jak działają kosmetyki NovaClear ACNE?
Dermokosmetyki NovaClear ACNE przeznaczone są do pielęgnacji cery tłustej, trądzikowej i mieszanej. Skuteczność ich działania zawdzięczają zastosowaniu Qusome®, czyli mikronośników substancji aktywnych, które docierają do każdej, nawet najgłębszej warstwy skóry. Kosmetyki z linii ACNE pomagają skutecznie zwalczać stan zapalny oraz oczyszczają cerę. Dodatkowo, absorbują sebum, hamują rozwój bakterii oraz silnie ją nawilżają. Kosmetyki z serii ACNE cenione są również za efekt matujący i zapewnienie uczucia świeżości. Innowacyjna formuła stworzona przez specjalistów, umożliwia pozbycie się niechcianych niedoskonałości, a tym samym odzyskanie pięknej i zdrowej skóry.

Czy stosowanie dermokosmetyków z serii ACNE wymaga konsultacji z lekarzem?
Kosmetyki NovaClear z serii ACNE są skutecznym wsparciem terapii przeciwtrądzikowej, jednak przed ich zastosowaniem nie wymagana jest konsultacja lekarska. Aby osiągnąć oczekiwane efekty, przed zastosowaniem kosmetyku, należy zapoznać się ze sposobem użycia dostępnym na każdym opakowaniu. Regularne stosowanie kosmetyków według wskazówek zwiększa szanse na oczekiwane rezultaty.

Czy kosmetyki NovaClear ATOPIS mogą zaszkodzić skórze atopowej?
Kosmetyki NovaClear ATOPIS nie szkodzą skórze atopowej, gdyż przeznaczone są do pielęgnacji skóry atopowej, wrażliwej i suchej. Ich innowacyjna formuła stworzona przez zespół specjalistów sprawia, że są to kosmetyki, które skutecznie pomagają w pielęgnacji skóry atopowej. Delikatny skład nie zawiera substancji drażniących takich jak: silikony, SLS, SLES, formaldehyd, barwniki oraz substancje zapachowe, co sprawia, że skóra nie zostaje podrażniona. Kosmetyki z linii ATOPIS przyspieszają procesy regeneracji naskórka, chronią przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, przez co skóra atopowa jest ukojona.

Czy zastosowanie kosmetyków z serii ATOPIS wymaga konsultacji z lekarzem?
Kosmetyki NovaClear z serii ATOPIS tworzone są przez specjalistów oraz pomagają w pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej i atopowej. Jeśli używane są przez osoby cierpiące na atopowe zapalenie skóry, tak jak w przypadku każdego innego kosmetyku, należy poinformować o ich stosowaniu lekarza. Ich innowacyjna formuła jest w pełni bezpieczna dla osób z AZS, jednak czasem może np. pokrywać się z działaniem stosowanych leków bądź zastosowanej terapii, dlatego też najlepiej skonsultować ich stosowanie z lekarzem.

Jak działają kosmetyki NovaClear z linii BASIC CARE?
Kosmetyki NovaClear z linii BASIC CARE przeznaczone są do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry. To co wyróżnia te dermokosmetyki to unikalna formuła, która umożliwia stosowanie ich również u osób ze skórą wrażliwą. Skład kosmetyków pomaga poprawić wygląd i kondycję skóry, nie powodując przy tym podrażnień. Linia BASIC CARE będzie idealnym uzupełnieniem kosmetyków z linii ATOPIS bądź ACNE.