Filter - All
Nowości
Okazje
Promocje

SPRAWDŹ NOWOŚCI

Wybierz produkt z listy po prawej.

SUPLEMENTY DIETY

DERMOKOSMETYKI

MATERIAŁY JEDNORAZOWE

Przejdź do pełnej oferty.

ADMED24.pl

Internetowy sklep medyczny

Firma prowadzi sprzedaż wysokiej jakości sprzętu medycznego, diagnostycznego oraz wyrobów około medycznych.

Szukasz miejsca, gdzie możesz znaleźć profesjonalny sprzęt medyczny oraz dobre polskie kosmetyki i dermokosmetyki? Dobrze trafiłeś! W naszej ofercie znajdziesz  ciśnieniomierze, glukometry, termometry dla dzieci i dorosłych a także wiele innego elektronicznego sprzętu medycznego przeznaczonego do użytku domowego oraz dla profesjonalistów. Posiadamy szeroki wybór inhalatorów i nawilżaczy powietrza, przeznaczonych do domowej aplikacji leków wziewnych oraz poprawy jakości powietrza w pomieszczeniu. W naszej ofercie znajduje się także sprzęt telemedyczny, pozwalający na opiekę zdalną nad pacjentem przebywającym we własnym domu. Posiadamy w sprzedaży specjalne produkty przeciwżylakowe – podkolanówki i rajstopy w zróżnicowanych stopniach kompresji.

Nasza oferta jest rozszerzona także o specjalnie wyselekcjonowane kosmetyki i dermokosmetyki. Znajdziesz tutaj wszystko do pielęgnacji skóry suchej, atopowej, przesuszonej, odwodnionej i trądzikowej. Zarówno latem jak i zimą Twoja skóra wymaga podwójnej ochrony, dlatego też polecamy kremy z filtrem chroniący przed światłem UVA i UVB oraz IR. Wzbogacone o oleje organiczne kosmetyki doskonale zadbają o Twoje ciało i włosy.

Nasze linie kosmetyków Novaclear, Hydro, Acne, Dermastic, Mama’s, GlySkinCare, Regital, Gold, Organic Oil, Repair whiten zadbają o każdy rodzaj skóry.

Chcesz odmłodzić swoją skórę? Nasza oferta serum, kosmetyków ze złotem a także z kwasem glikolowym pomogą Ci w tym. Twoja skóra stanie się bardziej sprężysta i jędrna.

Pomożemy także zadbać o Twoje zdrowie. Suplementy diety, które oferujemy, są specjalnie wyselekcjonowane i wzbogacone o najwyższej klasy składniki.

Sprzedajemy produkty jednorazowe i higieniczne, ponadto można u nas znaleźć testy diagnostycznie takie jak testy ciążowe i owulacyjne, testy narkotykowe czy alkomaty.

Proponujemy także szeroki wybór artykułów dla profesjonalistów, związanych z branżą medyczną. Można u nas kupić szeroki wybór odzieży medycznej takiej jak fartuchy, żakiety, spodnie i sukienki medyczne a także polary i obuwie medyczne dla mężczyzn i kobiet. Posiadamy w sprzedaży sprzęt diagnostyczny, w tym stetoskopy, oftalmoskopy, młotki neurologiczne i lampy. Posiadamy profesjonalny sprzęt taki jak  sfigmomanometry a także codzienne narzędzia pracy –  lancety, patyczki laryngologiczne i materiały opatrunkowe.

Leki kupujemy w aptekach, ale dokąd udać się, kiedy potrzebna jest kula, wózek inwalidzki albo ciśnieniomierz? Potrzebny jest nam dobrze zaopatrzony sklep medyczny. Asortyment w dobrze zaopatrzonym sklepie medycznym różni się od innych sklepów. Przede wszystkim są tutaj produkty specjalistyczne, przeznaczone dla Klientów z konkretnymi wymaganiami. Pacjenci, odwiedzający sklepy medyczne, zazwyczaj szukają konkretnych przedmiotów. Sprzedawcy w sklepach medycznych są specjalistami w swoim fachu i bez problemu doradzą w wyborze odpowiednich produktów. Ponieważ sklep z artykułami medycznymi proponuje tak bardzo wyspecjalizowany sprzęt, sprzedawca zawsze musi być dobrym doradcą i fachowcem. Nic w tym dziwnego, skoro sprzedaje takie produkty jak ciśnieniomierze, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt ortopedyczny czy testy diagnostyczne. W sklepie Admed24 przykładamy szczególną wagę do tego, by móc zaproponować naszym Klientom towary idealnie dopasowane do ich potrzeb – zarówno pod względem przeznaczenia, jakości i ceny. Wiemy, że od naszych produktów niejednokrotnie zależy zdrowie i komfort życia naszych pacjentów, dlatego bardzo dokładnie dobieramy asortyment sprzedawany w naszym sklepie.

Szczególnie rozbudowana kategorią w sklepie Admed24 są produkty rehabilitacyjne i ortopedyczne. Wiemy, że samodzielność i komfort życia są dla niesprawnych ruchowo chorych sprawą priorytetowa, dlatego też staramy się aby w naszym sklepie medycznym każdy z pacjentów mógł znaleźć produkty ściśle dopasowane do swoich potrzeb. Można u nas znaleźć takie produkty jak wózki inwalidzkie czy produkty przeciwodleżynowe.  W naszym sklepie można kupić kule, balkoniki i wszelkie inne produkty niezbędne to sprawnego, samodzielnego poruszania się. Posiadamy także produkty, które mają służyć wyłącznie poprawie komfortu – nasze poduszki elektryczne i poduszki magnetyczne pozwolą ułożyć się wygodnie a akcesoria kąpielowe okażą się niezwykle przydatne podczas codziennych zabiegów higienicznych.

Ściśle współpracujemy z pacjentami i lekarzami, by nasz sklep medyczny mógł zaopatrzyć każdą osobę w sprzęt niezbędny do życia w zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Wierzymy, że dzięki naszym produktom pozwalamy naszym Klientom nie tylko codziennie dbać o zdrowie, ale także poprawiamy komfort życia, poprzez dostarczenie specjalnie dobranych dla nich sprzętów. Obsługę naszego sklepu tworzą specjaliści i pasjonaci, dzięki czemu każdy może znaleźć u nas potrzebną pomoc. Wierzymy, że samodzielność w codziennych czynnościach ma niezwykłą rolę terapeutyczną, dlatego w naszej pracy przykładamy niezwykłą wagę do zapewnienia maksimum samodzielności każdemu z naszych pacjentów. Nasz sklep medyczny to miejsce, gdzie można znaleźć nie tylko najlepszej jakości produkty medyczne, ale także obsługę doświadczonych, profesjonalnych sprzedawców, którzy pomogą każdemu dobrać idealny dla niego sprzęt. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Jeśli mają państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu – także przez telefon i za pośrednictwem poczty elektronicznej.